Další prezenční studium Digisemestru plánujeme na jaro 2022. Prohlédněte si však nabídku našich online kurzů a vzdělávejte se z domova

Reference bývalých studentů

Michal Pecánek

Michal Pecánek

Pozice a firma:
Marketing manager v CDN77

Absolvent 2016

Digisemestr mi dal skvělý rozhled, motivaci a inspiraci do budoucna. Zpětně oceňuji, že se probíralo snad vše, na co se dá v rámci onlinu narazit. Nyní řídím marketing v globální firmě s marketingovým budgetem 1,5 milionu měsíčně. Taky chodím na pohovory a vidím, jak často lidem chybí znalosti, které mohou získat právě na Digisemestru.

Andrea Kubíková

Andrea Kubíková

Pozice a firma:
Country Manager pro Chorvatsko v Astratex

Absolvent 2017

Největší přínos vidím v tom, že jsem se během několika týdnů dokázala zorientovat v online marketingu. Samotné by mi to trvalo daleko delší dobu. Navíc teď vím, kde všude se dozvím nové informace a lépe se mi drží krok s aktuálním vývojem. Díky kombinaci Digisemestru a předchozích pracovních zkušeností jsem získala super práci v oboru. Takže díky!

Kateřina Ligasová

Kateřina Ligasová

Pozice a firma:
SEO consultant v Proficio Marketing

Absolvent 2016

Digisemestr mě posunul v chápání SEO a copywritingu. Dal mi náhled i do ostatních marketingových oborů. Mohla jsem si vyzkoušet různé nástroje a poradit se s lidmi z praxe. Bylo mi hrozně líto, když to všechno končilo. Záhy se mi ale podařilo dostat se do skvělé agentury, kde jsem spokojená.

Martin Struška

Martin Struška

Pozice a firma:
PPC specialista v Proficio Marketing

Absolvent 2017

Dal mi tu nejlepší práci, ve které jsem téměř po roce stejně šťastný a nadšený jako na začátku, což se mně doteď nestalo. Práce je analytická a zároveň kreativní a můžu pracovat kdy a kde chci. No není to sen?

Vít Mrňávek

Vít Mrňávek

Pozice a firma:
Online Marketing Data Analyst v DataSentics

Absolvent 2016

Digisemestr byl pro mě hodně přelomový moment. Měnil jsem směr kariéry. Chtěl jsem dělat online marketing, ale nevěděl jaký směr. Po přednášce Honzy Tichého bylo jasno. Nyní dělám datovou analytiku a pomáhám nejenom vylepšovat výkonnost klientů. Digisemestru vděčím za perfektní rozhled a za super kamarády, se kterými se nadále v oboru potkáváme, pomáháme si a společně rosteme.

Kateřina Janečková

Kateřina Janečková

Pozice a firma:
Customer support (od 3/2017 do 10/2018) v PPC Bee

Absolvent 2015

Digisemestr jsem studovala jako úplný junior, ale díky němu jsem dostala práci v PPC Bee. Na Digisemestru mě inspirovali hlavně zajímaví přednášející a motivovali mě k podobné kariéře. A fakt! V PPC Bee jsem nakonec vedla desítky školení a 2 roky po absolvování Digisemestru jsem na něm sama přednášela.

Andrea Kramecová

Andrea Kramecová

Pozice a firma:
Marketing Manager v INSPIRE CZ

Absolvent 2017

Hlavný prínos vidím v podobe cenných informácií a poznatkov od top odborníkov, upevnenia vedomostí z jednotlivých oblastí online marketingu, a tiež celkovo rozšírenia obzorov. Digisemestr mi dodal aj dávku sebavedomia, dokážem konštruktívne argumentovať a určite aj vďaka tomu som sa prepracovala na pozíciu vedúcej marketingového oddelenia vo webovej agentúre.

Lukáš Tuček

Lukáš Tuček

Pozice a firma:
Junior Social Media Manager v Bistro Social

Absolvent 2016

Před Digisemestrem jsem byl opravdu začátečník a proto zpětně oceňuji, že mi ukázal, jak celý online marketing funguje. Pochopil jsem, že je vše vzájemně propojené a také mi pomohl vybrat směr. Aktuálně pracuji v úžasné agentuře, kde mám na starosti kompletní komunikaci na sociálních sítích velkých, ale i menších klientů.

Digisemestr letos věnuje podstatnou část zisku na dobročinné účely, konkrétně 100 000 Kč na účet Nadačního fondu Dobrodění.

Projekt připravuje

Marketing festival

Ve spolupráci s

cvut

Podnikáš v e-commerce?
Mrkni na náš další projekt

Reshoper

Marketing Festival s.r.o., Renneská třída 393/12, Štýřice, 639 00 Brno, IČ 01646486, info@digisemestr.cz, Zásady používání cookies, Obchodní podmínky, Zásady ochrany osobních údajů

Tvorba webu

logo-hexa

Hexa Design