☝️ Nestihli jste poslat přihlášku na Digisemestr 2023? Nic se neděje, nabízíme celou paletu vychytaných online kurzů.

Co o nás říkají absolventi?

Spokojenost našich studentů je pro nás klíčová. Stejně jako to, abychom je za jeden semestr co nejvíce posunuli. Mezi naše absolventy patří marketéři prakticky ze všech významných firem. Na této stránce si můžete přečíst, co o studiu říkají.

firma-albi
firma-alza
firma-billa
firma-czc
firma-evisions
firma-heineken
firma-heureka
firma-hotel.cz
firma-igloonet
firma-kb
firma-mallpay
firma-mountfield
firma-pg
firma-philips
firma-slevomat
firma-tescoma
firma-upardubice
firma-zaletsi

To říkají někteří naši absolventi. A co říkají velká čísla?

99 %

Spokojených účastníků

1500+

Absolventů

7

Proběhlých ročníků

Jaký je Digisemestr?
Necháme mluvit naše absolventy

Co se o nás píše na síti LinkedIn?

Lucie Náprstková

Digital Traffic Manager

Díky moc za tenhle super zážitek. 🙏 Skvělé přednášky, výukové materiály, lektoři i spolužáci. Moc jsem si to užila.

7
3
2
Stanislav Višín

Media and Product Marketing Manager at Marks and Spencer

Jsem moc vděčný za možnost studovat první "pocovidový" ročník Digisemestru, který předčil všechna má očekávání a to nejen ve smyslu profesního růstu a kvalifikace v Marketingu, ale i zisku nových přátel a krásný zážitků. Vřele doporučuji a díky! 👌

28
4
Tereza Špaňhelová (Horňáková)

Influencer marketing & Social media manager

Tento intenzivní kurz mi poskytl vynikající příležitost rozšířit své znalosti a získat cenné zkušenosti v oblasti online marketingu. Během Digisemestru jsem se naučila řadu nových dovedností a technik, které jsou klíčové pro úspěšné plánování, implementaci a optimalizaci online marketingových kampaní. Jsem připravena využít tyto nové znalosti a dovednosti v mé pracovní oblasti na maximum.

7
4
Jana Burianová

Catering Sales Manager ve společnosti Bestsport, a.s.

Nejdřív jsem ani nedoufala, že bych se mezi vybrané studenty mohla dostat (jako marketingem nepolíbená), následně při absolvování všech sobot jsem pokaždé sbírala bradu ze země... Skvělí lektoři, nadupané přednášky a témata... U některých jsem měla lehké tušení, u jiných jsem byla úplně v lese a jen zírala... Tohle mi dalo neskutečně moc a opravdu vážně přemýšlím, že si to střihnu minimálně ještě jednou 😁 Vzdělání je nejlepší investice. Miluju to!

9
3
Kateřina Růžičková

Web content manager ve Skupině Srovnejto

Odnáším si spoustu znalostí, inspirace a hlavně super přátele. 😊

38
2
1
1
2
Marek Foršt

SEO Team Leader ve společnosti eVisions Advertising

Celých 12 sobot po sobě je sice náročná, ale hodnotná průprava světem digitálního marketingu nejen pro studenty a začínající markeťáky, ale i zkušené specialisty, kteří si chtějí rozšířit obzory a načerpat další a další inspiraci. 👨‍💻

53
4
3
1
Tereza Raba

Manager Marketing & Communications at EFMD

Digisemestr mě naučil strategicky a v souvislostech přemýšlet o aktuálních tématech digitálního marketingu, zpochybňovat je a nacházet synergie mezi obory.

13
5
11
Monika Hroudová

Internal HR/office manager ve společnosti ASSIST spol. s r. o.

V říjnu jsem s marketingem začínala tak trochu jako tabula rasa, ale během kurzu jsem získala cenné informace a tipy, vyzkoušela si práci s užitečnými marketingovými nástroji a i když mi při učení na závěrečný test šla hlava kolem, načerpala jsem spoustu vědomostí, které teď mohu použít nejen ve své profesi k HR marketingu, ale i pro posun v osobním životě.

7
1
3
Tomáš Příhoda

Account manager ve společnosti Geronimo Social Media | Content marketing

Když jsem končil školu, říkal jsem si, že se do lavice už nevrátím. A ejhle... Digisemestr to změnil a soboty trávím v lavici. Byla to správná volba. Neustále se vzdělávat je cesta, kterou by se měl ubírat každý, kdo se chce v oboru posouvat. Člověk se prostě učí celý život.

31
Stanislav Perkner

Business Director at Dialog Media

Absolvoval jsem řadu kurzů, ale tento má za mě 10/10 - doporučuji moc 🔝👍

37
1
4
Vojtěch Fiala

Account Manager | Content & Digital Marketing | Art Manager & Curator - Sport In Art

Na podzim jsem úspěšně absolvoval Digisemestr - semestrální kurz digitálního marketingu - a musím říct, že to byla jedna z nejlepších věcí, které jsem pro sebe kdy udělal. Kurz o více než 40 prezenčních přednáškách (a mnoha dalších online) od těch největších kapacit v oboru byl zaměřený hlavně na strategické přemýšlení nad marketingem v mnoha jeho digitálních podobách: od brand buildingu přes kreativní techniky, výkonnostní marketing, content marketing, sociální sítě, marketingový výzkum až po uživatelské zkušenosti či práci s daty. Děkuji vám, že šíříte svoje léty nabité know-how dál! 🙏 Už teď mi to otevřelo spoustu dveří směrem do budoucna.

33
4
3
Michaela Hartmanová

Virtuální asistentka pro podnikatele a malé firmy.

Musím říct, že jsem opravdu nadšená. V tomto oboru jsem stále začátečník a pořád se učím nové věci, ale už teď vím, že mě toto studium posune tam kam potřebuji. 😊 Poslechnout si na živo špičky v oboru, je skvělý zážitek. Jejich elán a nadšení s jakým přednáší, je super a znalosti, které nám předávají, stojí za to.👍 Už teď se nemůžu dočkat dalších “nadupaných” sobot. 😃👍

26
2
Kristýna Hofmanová

Marketing & PR UK student | PR Account Executive CommLab | Event Manager Markething.cz | Content Creator Pod svícnem

Digisemestr mi díky nabitému programu, zajímavým speakerům i skvělým spolužákům připomněl, že se vyplatí dělat věci navíc, a pomohl mi dát si spoustu věcí do širšího kontextu.

47
5
4
Tereza Dvořáková

Training, Learning & Development | Marketing enthusiast

Jsem neuvěřitelně vděčná, že jsem byla vybrána a měla jsem možnost se Digisemestru zúčastnit. Bez nadsázky mi to změnilo život.

26
11
2
img-hp-sign img-hp-sign

Neváhej a přihlas se
na Digisemestr

Letos si vybereme 250 studentů.

Chci se přihlásit na Digisemestr

Přihlas se k našemu newsletteru a buď stále v obraze

Marketing Festival s.r.o.
Renneská třída 393/12, Štýřice, 639 00 Brno
IČ 01646486
info@digisemestr.cz