Další prezenční studium Digisemestru plánujeme na podzim 2021. Prohlédněte si však nabídku našich online kurzů a vzdělávejte se z domova

Marketingové nástroje po dobu studia zdarma

Jaké marketingové nástroje budete moci
po dobu studia používat?

Bez znalosti množství marketingových nástrojů, které jsou dnes na trhu, si dneska pořádný markeťák ani neškrtne. Ať už jde o správu PPC kampaní, podporu SEO nebo správu sociálních sítí, v rámci studia Digisemestru dostaneš přístup k těm nejlepším a nejdůležitějším nástrojům na trhu.

Níže uvedené nástroje budou moci studenti využívat zdarma po dobu celého Digisemestru.

Marketing Miner

Marketing Miner

Marketing Miner je data miningový nástroj v oblasti online marketingu. Funkcionalita a síla spočívá v jeho rozmanitosti a flexibilitě. Nejedná se o nástroj, který by za vás dělal úžasné grafy a přehledné reporty, ale o nástroj, který se dokáže dostat rychle a efektivně k tvrdým datům, na kterých můžete stavět svůj byznys.

Mergado

Mergado

Mergado je platforma pro úpravu feedů vašeho e-shopu. Přináší tak řešení k usnadnění inzerce na českých a zahraničních zbožových srovnávačích. Pracuje online, není třeba jej jakkoli instalovat. Svoji inzerci tedy můžete spravovat odkudkoli, a to s neomezeným počtem uživatelů. Kromě platformy samotné nabízíme řadu užitečných aplikací, které rozšiřují funkce Mergada o nové nástroje a pomáhají tak navyšovat jeho užitek pro váš e-shop.
Ahrefs.com

Ahrefs.com

Zahraniční, v SEO komunitě velmi uznávaný soubor nástrojů. Základem jsou nástroje pro zvýšení provozu z vyhledávačů, monitoring konkurence a jejich odkazového profilu. Nástroje však poslouží nejenom lidi z ranku SEO. Navíc může být propojen s účtem Marketing Mineru a získáte tak přístup k ještě zajímavějším výstupům.

Smartlook

Smartlook

Smartlook poskytuje kvalitativní analytiku pro weby a mobilní aplikace. Pomáhá více než 200 000 firmám všech velikostí a dává odpovědi na otázky „proč“ ohledně uživatelského chování. Zajímá vás, proč uživatelé odcházejí nebo nepoužívají některé funkce? Přestaňte tápat ve tmě a odhalte trendy v chování uživatelů pomocí nepřetržitého nahrávání uživatelů, heatmap, automatického sledování událostí a konverzních funnelů. Pomocí Smartlooku zjistíte příčiny uživatelského chování, které byste jinak z čísel a grafů nevyčetli. 

Mailkit

Mailkit

Mailkit je český nástroj pro správu a rozesílku e-mailových a SMS kampaní. Kromě přehledného grafického rozhraní s jednoduchým WYSIWYG editorem je jeho síla především v automatizaci. Dokáže se napojit na různé datové zdroje a formáty a data z nich následně vkládat do jednotlivých kampaní – ať už se jedná o údaje o produktech, články z blogu, opuštěný košík nebo údaje o objednávkách z vašeho účetního programu. Mezi další vlastnosti patří automatická segmentace příjemců na základě jejich předchozího chování, pokročilé možnosti filtrování či přehledné reporty o výkonu jednotlivých kampaní.

Smartsupp

Smartsupp

Nejoblíbenější chat českých e-shopů. Navažte osobní konverzaci s vašimi návštěvníky a proměňte je ve spokojené zákazníky. Pro účastníky Digisemestru máme připraven demo účet se všemi funkcemi na 3 měsíce zdarma.

Nautie

Nautie

Nautie je nástroj, který umožňuje poznávat chování, potřeby a představy lidí kvalitativní metodou tzv. online focus group. Nautie využívají agentury i firmy, které chtějí lépe poznat své zákazníky, hledat podněty pro inovace, získat pestrou zpětnou vazbu, nastavit bytelnou strategii značky a uvěřitelnější marketing nebo například poznat chování specifické komunity. Nautie usnadňuje řízení výzkumu, pomáhá zvyšovat aktivitu diskutujících a umožňuje přehledně diskuzi vyhodnotit. Pro své vlastní účely ale i k pronájmu všem ostatním ho vyvíjí česká výzkumná agentura Makevision.

Seznam se bude dále rozšiřovat.

Nenech si ujít studium Digisemestru!

Pošli přihlášku

Digisemestr letos věnuje podstatnou část zisku na dobročinné účely, konkrétně 100 000 Kč na účet Nadačního fondu Dobrodění.

Projekt připravuje

Marketing festival

Ve spolupráci s

cvut

Podnikáš v e-commerce?
Mrkni na náš další projekt

Reshoper

Marketing Festival s.r.o., Renneská třída 393/12, Štýřice, 639 00 Brno, IČ 01646486, info@digisemestr.cz, Zásady používání cookies, Obchodní podmínky, Zásady ochrany osobních údajů

Tvorba webu

logo-hexa

Hexa Design